Музика и зима на хоризонта

0


Дата на събитието: 12.03.2016

Сподели

Shares

HORIZON FESTIVAL

От 12-и до 18-и март Банско ще посрещне на територията си един от най-интересните европейски фестивали за електронна музика – HORIZON FESTIVAL 2016.

Само за една седмица на 15 различни локации в курорта, в рамките на повече от 30 партита ще можем да чуем и видим 120 артисти от цял свят. Едни от най-големите имена на фестивала ще бъдат Âme, Nina Kraviz, KiNK, Levon Vincent, Goldie, John Talabot, Lady Leshurr, Congo Natty.

Новият Subaru Forester

HORIZON FESTIVAL

Като загрявка за предстоящия старт на HORIZON на 11-и март ще се състои пре-парти с хаус легендата Terrence Parker заедно с Merachka и други. Програмата в следващите дни, пък изглежда така:

– 12-и март – на сцената ще се качи най-успешният български артист на електронната сцена – KiNK и британската легенда MJ Cole;
– 13-и март – John Talabot, звезда от световната електронна сцена, Hybrid Minds и артистите на Spearhead Records, които ще звучат в съседство, за да заредят всички дръм енд бейс фенове;
– 14-и март – през деня фестивалът ще бъде огласяван от музиката на британския диджей Subb An, а вечерта сцената ще превземе американската легенда Levon Vincent. Това ще бъде и вечерта, в която ще можем да чуем Butterz, начело с Flava D, Flowdan и Swindle;
– 15-и март – фънк и соул музиката на Craig Charles ще завладее Банско през деня, а вечерта ще бъде посветена на феновете на дръм енд бейс музиката, които ще могат да се насладят на знаменитата музика на Goldie;
– 16-и март – денят от фестивала, по време на който сцените в Банско ще бъдат завладени от Kristian Beyer от легендарното техно дуо Âme, дъб бандата Gentleman’s Dub Club, грайм-откритието Lady Leshurr и британския хип-хоп колектив The Four Owls.
– 17-и март – прекрасното присъствие на Nina Kravitz ще завладее HORIZON. Пионерите Congo Natty и Mala ще ни зарадват с джънгъл и дъбстеп в същия ден от фестивала;

На 18-и март ще бъде сложен финала на HORIZON FESTIVAL, който ще бъде озвучен от много от артистите-приятели на фестивала.

HORIZON FESTIVAL

Всички дни от фестивала пък, ще бъдат озвучени и от български артисти в лицата на родните колективи на Reelfeel, HMSU и Sofia Beats.

Билетът за целия фестивал е на цена от 100 лева и включва пропуск за всичките 8 дни. Той може да бъде комбиниран със ски-пропуск за всички, които искат да се възползват и от пистите (при този вариант – Full Week + Ski pass, цената на билета е 299 лв.). Освен това можете да закупите и билет само за първата или само за втората половина на фестивала на цена от 60 лв., а еднодневният пропуск струва 40 лв.

Сподели

Shares

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведи твоят коментар!
Моля, въведи твоето име тук.