Милена Добрева спечели второто място на Amazean Jungle Thailand by UTMB

Трасето от 117 км с около 6000 метра положителна денивелация отговаря на стандарта за 100 мили при местните условия в тайландската джунгла

0
 

Сподели

Shares
Милена Добрева
снимка: Милена Добрева, Фейсбук

Българката Милена Добрева завоюва второ място на едно от най-трудните състезания по ултрамаратон. Тя се окичи със сребърен медал в дистанцията 100M на ултрамаратона Amazean Jungle Thailand by UTMB, част от световната верига UTMB World Series, проведен в Бетонг (Тайланд).

Трасето от 117 км с около 6000 метра положителна денивелация отговаря на стандарта за 100 мили при местните условия. Районът се характеризира с изключително стръмни изкачвания, хлъзгав терен – с кал, листа и бамбук, както и тежки климатични условия, с температури, достигащи 35°C и влажност около 90%. Добрева измина дистанцията за 22:37:34 часа.

Милена Добрева
снимка: Милена Добрева, Фейсбук

Сподели

Shares

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведи твоят коментар!
Моля, въведи твоето име тук.